2018 10 04 baner rekrutacja prac soc aa

Szanowni Państwo,
W Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi trwa rekrutacja  na kierunek pracownik socjalny, działająca na podstawie porozumienia z Uniwersytetem Śląskim, które umożliwia także uzyskanie licencjatu Pracy Socjalnej. Kolegium jest szkołą państwową, a nauka na wydziale dziennym jest całkowicie bezpłatna, natomiast wydział zaoczny to koszt od 100 zł miesięcznie (kwota uwarunkowana jest uczestnictwem w studiach licencjackich na Uniwersytecie Śląskim).


Warunki przyjęcia:
Nowa lub stara matura
Terminy:
Dokumenty przyjmowane są do dnia 10 października 2018 r.
Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej www.kpsscz.pl w zakładce Rekrutacja 2018/2019.
Należy je składać na adres Kolegium.
Wymagane dokumenty:
1.  Wypełniony kwestionariusz osobowy (podanie)
2. Świadectwo dojrzałości (do wyboru: oryginał, duplikat, odpis, kopia potwierdzona przez pracownika sekretariatu Kolegium lub szkołę ponadgimnazjalne lub notariusza)
Należy pamiętać, aby w chwili składania dokumentów posiadać przy sobie ważny dowód osobisty.
Rekrutacja dla studentów z innych uczelni:
Studenci, którzy chcieliby się przenieść do Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi z innej uczelni, winni zgłosić się do Dyrektora Kolegium w celu uzgodnienia trybu i warunków przyjęcia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 32 2566710 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.kpsscz.pl