1

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów i organizacji senioralnych (stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne, utw, rady seniorów, itp.) do udziału w Wojewódzkich Obchodach Dnia Seniora 2021, które odbędą się w  dniu 6 października 2021 r., w Teatrze Wielkim w Łodzi, Plac Dąbrowskiego.
Koszt związany z organizacją uroczystości zostanie pokryty ze środków budżetu województwa – Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Po stronie uczestników pozostają koszty dojazdu do miejsca uroczystości.
Przedstawicieli podmiotów senioralnych zapraszamy do przesyłania skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 17 września 2021 r.

Organizator zastrzega sobie, że wszelkie działania związane z organizacją Wojewódzkich Obchodów Dnia Seniora 2021 będą wykonywane przy uwzględnieniu obowiązujących w chwili ich wykonywania nakazów, zakazów i ograniczeń wprowadzanych w związku z obowiązującym stanem epidemii lub zagrożenia epidemiologicznego wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. W razie pytań prosimy o kontakt z p. Marią Kaczmarczyk - tel. 42 203 48 25.


Załączniki:
1.    Formularz zgłoszeniowy.
2.    Harmonogram Wojewódzkich Obchodów Dnia Seniora 2021.