karta seniora17 stycznia br. w Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi odbyła się konferencja prasowa z udziałem Dariusza Klimczaka wicemarszałka WŁ oraz Anny Mroczek dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, podczas której zostały przekazane trzy pierwsze Karty Seniora Województwa Łódzkiego.

Kartę z numerem jeden upoważniającą do korzystania z ulg w instytucjach, które zgłosiły się do Programu, odebrał Zygmunt Cybulski z Konstantynowa Łódzkiego. Kolejne dwie kwarty trafiły w ręce mieszkanek Łodzi: Marii Banach oraz Grażyny Pigułowskiej.
Karta jest bezpłatna i uprawnia do korzystania z ulg i uprawnień oferowanych przez partnerów. Do programu przystąpiły między innymi jednostki kultury Samorządu Województwa Łódzkiego: Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Jaracza w Łodzi, Filharmonia Łódzka, poza tym Muzeum Sztuki MS1 i MS2, a także podmioty spoza Łodzi takie jak Skansen "Łęczycka Zagroda Chłopska" czy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej TERMY UNIEJÓW Sp. z o.o.
Wnioski o wydanie karty przyjmowane są od 2 stycznia br. w Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Do 17 stycznia br. wpłynęło 400 wniosków od osób zainteresowanych posiadaniem karty.

Aktualny katalog ulg  
Aktualny wykaz podmiotów


KONTAKT
tel. (0 42) 203 48 78
fax.: (0 42) 203 48 17
e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

karta1

karta2

karta3

karta4

karta5