Dzień dobry,
Mam na imię Piotr, mam 46 lat.
Jest mi niezmiernie ciężko przyznać się że sam nie jestem w stanie zapewnić sobie, a przede wszystkim mojej dwunastoletniej córce Julii godnego życia. Co więcej nie jestem w stanie nawet zadbać samodzielnie o zapewnienie nam podstawowych artykułów, takich jak żywność czy leki. Jesteśmy z córką w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i przez to finansowej.
Jesteśmy oboje przewlekle chorzy, ja mam zaawansowaną cukrzycę insulinozależną, a moja córka Julka wiele alergii pokarmowych, silną skazę białkową oraz AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry. Skromny dochód miesięczny 1214 zł (moja renta i świadczenie 500 plus na Julkę) jest tylko kroplą w morzu naszych potrzeb. Niestety ze względu na zaawansowany stopień swojej choroby mam zakaz podejmowania pracy rejestrowanej. Muszę dokonywać bardzo trudnych wyborów dotyczących przeznaczenia naszych skromnych funduszy. I niestety, jakiej decyzji nie podejmę zawsze skutkuje to rezygnacją z innych arlykułów pierwszej potrzeby. Wiele osób, ze wzgIędu na mój wygląd zarzuca mi alkoholizm. Zapewniam, że mój pozostawiający wiele do życzenia wygląd to skutek tylko i wyłącznie wyniszczenia chorobą.
Fundacja Wybierz by Pomóc, której jesteśmy podopiecznpni, posiada wszystkie należne dokumenty i zweryfikowała naszą uczciwość.
Julia to rosnąca w mgnieniu oka młoda kobieta, która wyrosła ze wszystkich swoich ubrń. Nie ma też na czym spać. Łóżko które miała jest juz na nią stanowczo za małe i jest zmuszona spać na materacu ułożonym na podłodze.
Jesteśmy z Julką sami od ośmiu lat. Jej mama opuściła nas gdy Julka miała 4 latka i nie dba o córkę. Julia nie ma kobiecego wzorca do naśladowania dIatego liczę, że odzyska nadzieję i wiarę w ludzi i dzięki pomocy jaką uzyskamy od Państwa. Bardzo proszę o wsparcie. Z góry dziękuję za każdą okazaną pomoc.
Moja zbiórka jest dostępna pod adresem:
https://www.wybierzbypomoc.org/podopieczny-pan-piotr-z-corka.html
https://pomagam.pl/piotrjulia
Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Piotr z córką