Aktualności

Obóz terapeutyczny dla dzieci z FASD

1652951926-fasd-1654848910.jpg
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi organizuje obóz terapeutyczny dla dzieci z FASD w wieku 7 – 12 lat (objętych procesem diagnostycznym w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FASD w Łodzi) i ich rodziców/opiekunów.
Obóz planowany jest w terminie 10 - 15.07.2022 r.

Miejscem organizacji obozu będzie hotel/ośrodek na terenie województwa łódzkiego. Szczegóły dotyczące dokładnego miejsca organizacji wyjazdu przekazane zostaną w najbliższym terminie.

W ramach obozu prowadzona będzie terapia indywidualna i grupowa dla dzieci, zajęcia psychoedukacyjne oraz konsultacje indywidualne dla rodziców/opiekunów.

Wszystkie koszty związane z organizacją obozu (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia terapeutyczne) sfinansowane zostaną z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnego transportu dla uczestników obozu (sprzed siedziby RCPS w Łodzi, ul. Snycerska 8 na miejsce organizacji obozu w dniu 10.07.2022 r. i z powrotem do siedziby RCPS  w dniu 15.07.2022 r.).

Osoby zainteresowane udziałem w obozie prosimy o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i odesłanie na adres Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi lub przesłanie skanu formularza na adres: oboz.fasd.2022@rcpslodz.pl.

Nabór zgłoszeń prowadzony jest do dnia 24.06.2022 r.

Liczba miejsc jest ograniczona,  w obozie uczestniczyć może maksymalnie 16 osób (8 dzieci i 8 rodziców/opiekunów). O zakwalifikowaniu się do udziału w obozie decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
Osoby zakwalifikowane otrzymają drogą mailową lub telefoniczną informację potwierdzającą ich udział w obozie.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42/203 48 53 lub pisząc wiadomość na adres e-mail oboz.fasd.2022@rcpslodz.pl
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=