Aktualności

Obóz terapeutyczny dla dzieci z FASD

oboz-terapeutyczny-dla-dzieci-1684757869.jpg
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi kolejny raz organizuje obóz terapeutyczny dla dzieci z #FASD w wieku od 6 do 10 lat ( objętych procesem diagnostycznym w Regionalnym Punkcie Diagnozy I Terapii FASD w Łodzi) I ich rodziców lub opiekunów.
Termin 25 - 30.06.2023.
Miejsce hotel/ośrodek na terenie województwa łódzkiego.
Szczegóły dotyczące dokładnego miejsca organizacji wyjazdu przekażemy wkrótce.

Wydarzenia W ramach obozu prowadzona będzie terapia indywidualna i grupowa dla dzieci, zajęcia psychoedukacyjne oraz konsultacje indywidualne dla rodziców/opiekunów.

Koszty zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia terapeutyczne sfinansowane zostaną z budżetu samorządu Województwo Łódzkie.

Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnego transportu dla uczestników obozu sprzed siedziby #RCPS w dniu 25.06.2023 i z powrotem do siedziby RCPS 30.06.2023.

Osoby zainteresowane udziałem w obozie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty należy odesłać na adres Regionalnego Centrum Polityki Społecznej lub przesłanie skanu formularza na adres oboz.fasd@rcpslodz.pl.
Wiecej: https://rcpslodz.pl/o-rcps-lodz-t20/aktualnosci-a26/oboz-terapeutyczny-dla-dzieci-z-fasd-rekrutacja-r453

Nabór zgłoszeń prowadzony jest do 02.06.2023. Liczba miejsc jest ograniczona - w obozie uczestniczyć może maksymalnie 16 osób (8 dzieci i 8 opiekunów).

O zakwalifikowaniu się do udziału w obozie decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają drogą mailową lub telefoniczną informację potwierdzającą ich udział.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=