FASDInformujemy, że od marca 2018 r. rozpoczyna swoją działalność Regionalny Punkt Diagnozy i Terapii FASD w Łodzi, w ramach którego będzie świadczona bezpłatna pomoc dzieciom z FASD (Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych) oraz ich rodzicom/opiekunom, zamieszkującym na terenie województwa łódzkiego.

Regionalny Punkt FASD funkcjnować będzie w strukturach Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi - Jednostki Organizacyjnej Samorządu Województwa Łódzkiego.

Świadczenia oferowane w ramach działalności Punktu obejmować będą wykonywanie kompleksowych diagnoz w zakresie FASD, zakończonych wydaniem opinii lekarsko-psychologicznej zawierającej m.in. szczegółowe zalecenia dla rodziców/opiekunów do pracy z dzieckiem.

W Punkcie dyżurować będą lekarz pediatra, psychiatra dzieci i młodzieży oraz psycholog.

Zgłoszenia osób chętnych do skorzystania z usług świadczonych w ramach działalności Regionalnych Punktu Diagnozy i Terapii FASD przyjmowane są telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00 – 16:00, pod nr tel. 42/203-48-53.

Koordynator Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FASD
Agnieszka  Gaj
telefon: 42 203-48-53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba Regionalnego Punktu Diagnozy i Terapii FASD
ul. Snycerska 8
91 – 302 Łódź