Aktualności

Szkolenie pn. „Najnowsze zmiany w Ustawie o pomocy społecznej”

szkolenie1-1718009088.jpg
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli jednostek organizacyjnych pomocy społecznej do udziału w szkoleniu pn. „Najnowsze zmiany w Ustawie o pomocy społecznej”, które odbędzie się w dniu 19 czerwca 2024 r. i 20 czerwca 2024 r. (termin do wyboru) w godz. 9.00 – 16.00 w Starym Kinie Cinema Residence w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 120.
Tym razem szkolenie jest dedykowane osobom zatrudnionym w ośrodkach pomocy społecznej.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy z zakresu zmian wprowadzonych Ustawią z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o pomocy społecznej oraz niektórych innych ustaw, w szczególności dotyczących zasad postępowania administracyjnego prowadzonego w ramach przyznawania świadczeń z pomocy społecznej, założeń Strategii rozwoju usług społecznych, usług sąsiedzkich, mieszkań treningowych i wspomaganych, a także zasad wsparcia krótkoterminowego. Omówiona zostanie ochrona prawna pracownika socjalnego.

Zgłoszenia na szkolenie można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy i przesyłając jego skan na adres poczty elektronicznej: szkolenieprawnikops@rcpslodz.pl w terminie do dnia 13.06.2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Można zgłosić maksymalnie dwie osoby z jednostki.

Po zakończeniu rekrutacji, osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym potwierdzenie o zakwalifikowaniu.

W razie pytań proszę o kontakt z Moniką Łuczak z Wydziału ds. Pomocy Społecznej i Polityki Senioralnej pod numerem telefonu: 42 203-48-30

Do pobrania

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=