Aktualności

Szkolenie pn. „Specyfika funkcjonowania dziecka z FASD"

szkolenie7-1711458792.jpg
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza pracowników poradni psychologiczno – pedagogicznych z terenu województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Specyfika funkcjonowania dziecka z FASD". Celem projektu jest zwiększenie poziomu wiedzy i umiejętności w obszarze pomocy dzieciom z FASD.
Szkolenie odbędzie się w następujących terminach:
I etap szkolenia: 07 maja 2024 r.
II etap szkolenia: 21 maja 2024 r.
III etap szkolenia: 04 czerwca 2024 r.


Szkolenie poprowadzą:
Pani Marta Seweryńska - psycholog z kwalifikacjami do prowadzenia diagnozy i terapii neuropsychologicznej (prowadząca konsultacje psychologiczne w zakresie FASD w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FASD w Łodzi), z doświadczeniem w pracy z dziećmi z FASD, pozabezpiecznym stylem przywiązania, traumą rozwojową.
Pani Kinga Kuśmirowska – psycholog  z kwalifikacjami do prowadzenia diagnozy i terapii neuropsychologicznej (prowadząca konsultacje psychologiczne w Regionalnym Punkcie Diagnozy i Terapii FASD w Łodzi), z doświadczeniem w pracy z dziećmi z FASD, pozabezpiecznym stylem przywiązania, traumą rozwojową.

Zasady rekrutacji:
  1. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
  2. Miejscem szkolenia będzie sala konferencyjna w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, ul. Snycerska 8.
  3. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym oświadczeniem RODO na adres: szkolenia.fasd@rcpslodz.pl
  4. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 22 kwietnia 2024 r.
  5. Po zakończeniu rekrutacji, za pomocą poczty elektronicznej, otrzymacie Państwo informację potwierdzającą udział w szkoleniu.
  6. Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
  7. Zastrzegamy możliwość skrócenia terminu rekrutacji, po wyczerpaniu limitu wolnych miejsc.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Panią Agnieszką Gaj lub Panią Sylwią Sobiejewską – Skorek, pod numerem telefonu: 42 203-48-53.
W załączeniu zamieszczamy do pobrania program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy z RODO.

Do pobrania

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=