Aktualności

Za nami kolejne odsłony szkoleń z serii „Akademia Samorządowca”!

uczestnicy-szkolenia-1753698876.jpg
W ostatnich tygodniach odbyły się spotkania w Pabianicach, Rawie Mazowieckiej, Pajęcznie, Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim, Łasku, Tomaszowie Mazowieckim, Łęczycy, Głownie, Koluszkach, Sieradz podczas których uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje w zakresie tworzenia diagnoz usług społecznych na potrzeby lokalnych dokumentów strategicznych (takich jak LPDI czy OZPS).
Szkolenia, realizowane w formule stacjonarnej, skierowane były do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków pomocy społecznej, powiatowych centrów pomocy rodzinie oraz innych instytucji zaangażowanych w system pomocy i integracji społecznej.

W trakcie intensywnych 6-godzinnych sesji (z przerwą na lunch) uczestnicy pracowali nad:
  • analizą lokalnych potrzeb i zasobów,
  • opracowywaniem diagnoz i wniosków,
  • przygotowaniem materiałów do sprawozdań oraz dokumentów strategicznych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział oraz wymianę cennych doświadczeń!
 
Serdecznie zapraszamy na kolejne – już ostatnie – szkolenia z serii „Akademia Samorządowca”!

To ostatnia szansa, aby zdobyć praktyczną wiedzę i narzędzia, które realnie wesprą Państwa jednostkę w planowaniu i realizacji działań w obszarze polityki społecznej.

Miasto Skierniewice
30 lipiec 2025 r.
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33, 96-100 Skierniewice 
Przejdź do formularza

Powiat zduńskowolski
8 sierpnia 2025 r.
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, ul. Dolna 41, 98-220 Zduńska Wola 
Przejdź do formularza
 

𝗗𝗼𝗱𝗮𝘁𝗸𝗼𝘄𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲:

Ilość miejsc na szkolenia jest ograniczona.
 
Po prawidłowym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego osoby aplikujące otrzymają potwierdzenie przesłania formularza do Regionalnego Centrum Polityki Społecznej na wskazany w formularzu przez siebie adres e-mail. 

Podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać w formie skanu na adres e-mail j.morawska@rcpslodz.pl

Oryginał formularza należy przekazać pracownikowi Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w dniu szkolenia.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Joanną Morawską z Wydziału ds. Europejskich Funduszy Społecznych i Ekonomii Społecznej pod numerem telefonu: 42 203-48-28.

*Wsparcie realizowane w ramach projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej dla województwa łódzkiego”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

Logotyp Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=