Aktualności

Szkolenie "Plan przejścia w adopcji i w praktyce rodzin pracujących z dziećmi z trudnych miejsc"

szkolenie7-1712058135.jpg
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi organizuje dwa jednodniowe szkolenia pn.: „Plan przejścia w adopcji i w praktyce rodzin pracujących z dziećmi z trudnych miejsc” dedykowane pracownikom organizatora rodzinnej pieczy zastępczej, ośrodków adopcyjnych i interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego z terenu województwa łódzkiego.
Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniach 25 kwietnia 2024 r. oraz 26 kwietnia 2024 r.

Szkolenie poprowadzą:

Pani dr Anna Krawczak – badaczka Interdyscyplinarnego Zespołu Badań nad Dzieciństwem Uniwersytetu Warszawskiego, od 14 lat związana ze Stowarzyszeniem Nasz Bocian, specjalistka standardów ochrony dzieci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, autorka i trenerka programu szkolenia dla kandydatów na rodziców zastępczych MENTOR, certyfikowana praktyczka TBRI (Trust-Based Relational Intervention). Autorka licznych artykułów i książek poświęconych problematyce adopcji, pieczy zastępczej i prawom dziecka.

Pani Beata Potocka - pedagożka, autorka i trenerka programu szkolenia dla kandydatów na rodziców zastępczych MENTOR, certyfikowana praktyczka TBRI (Trust-Based Relational Intervention). Absolwentka Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Przewodnicząca Koalicji na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej.
 
Zasady rekrutacji: 
  1. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
  2. Miejscem szkolenia będzie sala konferencyjna w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, ul. Snycerska 8.
  3. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym oświadczeniem RODO na adres: szkoleniepiecza@rcpslodz.pl 
  4. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 17 kwietnia 2024 r.
  5. Po zakończeniu rekrutacji, za pomocą poczty elektronicznej, otrzymacie Państwo informację potwierdzającą udział w szkoleniu.
  6. Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu decydować będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
  7. Zastrzegamy możliwość skrócenia terminu rekrutacji, po wyczerpaniu limitu wolnych miejsc.
Osobą do kontaktu w sprawie szkolenia jest Pani Bogumiła Hołówko tel. (42) 203-48-77.

W załączeniu zamieszczamy do pobrania program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy z RODO.

Do pobrania

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=