Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „Interwencja kryzysowa w szkole wobec uczniów podejmujących zachowania ryzykowne”, które odbędzie się w dniach 10 – 12 grudnia 2019. Szkolenie kierowane jest do dyrektorów i kadry pedagogicznej (w tym pedagogów i psychologów) szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego.

Program szkolenia

Formuła planowanego szkolenia zapewni aktywny udział uczestników, swobodne wyrażanie przez nich opinii oraz dzielenie się doświadczeniem zawodowym. Wykładowcami będą specjaliści posiadający zarówno wiedzę teoretyczną jak i dysponujący dużym doświadczeniem w bezpośredniej pracy z uczniem.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi pokryje koszty udziału w szkoleniu związane z przeprowadzeniem szkolenia, materiałami dla uczestników, wyżywieniem i zakwaterowaniem oraz koszty związane z transportem na miejsce szkolenia i z powrotem (wyjazd z Łodzi na miejsce szkolenia i powrót do Łodzi).

Przedsięwzięcie realizowane będzie na terenie województwa łódzkiego, a jego dokładna lokalizacja zostanie przekazana osobom zakwalifikowanym do udziału w szkoleniu na adres e - mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym, po rozstrzygnięciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w tej sprawie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zgody na przetwarzanie danych osobowych, znajdujących się poniżej:

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Warunkiem niezbędnym do zakwalifikowania się w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego i zeskanowanego formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgoda na przetwarzanie danych osobowych stanowi warunek udziału w szkoleniu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nabór prowadzony jest do 29 listopada 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (w szkoleniu przewiduje się udział maksymalnie 60 osób).

Informacja o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu zostanie przekazania na adres e-mail wskazany przez uczestników w formularzu zgłoszeniowym lub telefonicznie.

Osobą przewidzianą do kontaktu w kwestiach organizacyjnych jest Pan Damian Kucharski – Inspektor w Wydziale ds. Przeciwdziałania Uzależnieniom, tel 42 203 48 41.