Szkolenie w zakresie podniesienia bezpieczeństwa zawodowej kadry pomocy społecznej

realizując wytyczne opracowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej we współpracy z Komendą Główną Policji, dotyczące szkoleń w zakresie podniesienia bezpieczeństwa zawodowej kadry pomocy społecznej postanowiło wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi, kontynuować w 2020 r. cykl jednodniowych szkoleń dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z terenu województwa łódzkiego w zakresie sposobów postępowania w sytuacji kryzysowej.  
Ze względu na sytuację epidemiologiczną ww. szkolenie odbędą się w trybie on-line. Szkolenia będą realizowane w godzinach od 9.00 do 12.00 w dniach 21 i 28 października na platformie Cisco Webex Meetings.
Szkolenia są kontynuacją corocznego cyklu organizowanego wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi, dlatego też prosimy o zgłaszanie osób, które jeszcze w nich nie uczestniczyły.


Osoby chętne do udziału w ww. szkoleniu zapraszamy do przesłania skanu formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 16 października 2020 r.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy z uczestników może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu. Osobom, które zgłoszą się na szkolenie na min. dwa dni przed dniem szkolenia (czyli 19 i 26 października) zostanie przesłany na wskazany w formularzu adres e-mail, instrukcja oraz link dający możliwość wzięcie udziału w szkoleniu. Prosimy o nieprzesyłanie instrukcji oraz linku do osób niezakwalifikowanych na szkolenie (zbyt duża liczba uczestników może doprowadzić do wystąpienia problemów na platformie).
W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Adamczewską - tel. 42 203-48-25.

Do pobrania