2020 11 16 dzien pracownika socjalnego aaRegionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza pracowników jednostek pomocy społecznej oraz wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Roku 2020.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w tym roku odbędą się one w trybie on-line, dnia 25 listopada 2020 r. w godz. 10.00-12.00 na platformie Cisco Webex Meetings.
Osoby chętne do udziału w ww. Obchodach zapraszamy do przesłania skanu formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19 listopada 2020 r.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń. Osobom, które zgłoszą się do udziału w ww. wydarzeniu najpóźniej w dniu Obchodów zostanie przesłany na wskazany w formularzu adres e-mail, instrukcja oraz link dający możliwość wzięcie udziału w Obchodach. Wszelka korespondencja odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną. Prosimy o nieprzesyłanie instrukcji oraz linku do osób niezakwalifikowanych na Obchody (zbyt duża liczba uczestników może doprowadzić do wystąpienia problemów na platformie).
W razie pytań prosimy o kontakt pod numer: 42 203-48-25 (Wydział ds. Pomocy i Integracji Społecznej).

Do pobrania:

- program

- formularz zgłoszeniowy