Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu konsultacyjnym w ramach realizacji projektu pn. „Niezależne życie - wypracowanie standardu i przeprowadzenie pilotażu w zakresie usług mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z chorobami neurologicznymi, w tym z chorobą Alzheimera i chorobą Parkinsona oraz osób starszych”  realizowany w ramach Osi priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Głównym celem spotkania będzie dyskusja na temat problemów oraz potrzeb w zakresie funkcjonalności modelu. Analizie poddane zostaną dotychczas zrealizowane działania w szczególności, w zakresie skuteczności usług świadczonych w społeczności lokalnej oraz sposobu organizacji życia codziennego dostosowanego do potrzeb osób przebywających w mieszkaniach wspomaganych.


Spotkanie odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2021 r. w godzinach 9:30 – 12:00 w formule zdalnej za pomocą platformy Internetowej Cisco Webex.
Spotkanie adresowane jest do partnerów realizujących projekt oraz gmin, które uczestniczą w projekcie.


Formularze zgłoszeniowe należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 dni przed planowanym terminem spotkania.


Po zakończeniu rekrutacji, za pomocą poczty elektronicznej, otrzymacie Państwo potwierdzenie o zakwalifikowaniu, szczegółowy program oraz link do spotkania.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Emilią Kratą oraz Panią Katarzyną Osicińską pod numerem tel.: 42 203 48 28 oraz do odwiedzania naszej strony internetowej: www.rcpslodz.pl, gdzie w zakładce Projekty – Projekt „Niezależne życie - (…)” znajdziecie Państwo więcej informacji na temat projektu.

 

Do pobrania:
1. Formularz zgłoszenia