1

 

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza na konferencję pn. „Funkcjonowanie systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej  -  dylematy, wyzwania, perspektywy”, która odbędzie się w dniu 20 października 2021 r. w formule online.
Zaproszenielink
Program konferencjilink
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i odesłanie skanu na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz zgłoszeniowy
Nabór zgłoszeń prowadzony jest do dnia 15 października 2021 r.
Osoby zakwalifikowane otrzymają w dniu 19 października 2021 r. dostęp (link oraz instrukcję) do konferencji, na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym.
Prosimy nie przesyłać instrukcji oraz linku do osób niezakwalifikowanych (zbyt duża liczba uczestników może doprowadzić do wystąpienia problemów na platformie).
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42/203-48-08 lub 203-48-77 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.