2022 05 10 logoRegionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie do udziału w debacie „Wyzwania dla pomocy społecznej w dobie kryzysu”, która odbędzie się w  dniu 15 czerwca 2022 r.    w godz. 10.00 – 15.00 w Instytucie Europejskim w Łodzi przy  ul. Piotrkowskiej 258/260.

Koszt związany z organizacją uroczystości zostanie pokryty ze środków budżetu województwa – Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Po stronie uczestników pozostają koszty dojazdu do miejsca uroczystości.


Zgłoszenia do uczestnictwa w debacie odbywają się za pośrednictwem skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego przesłanego na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do dnia 20.05.2022 r. Prosimy o zgłaszanie jednego przedstawiciela z danej jednostki.

O zakwalifikowaniu do udziału w debacie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu rekrutacji, osoby zakwalifikowane do udziału w debacie otrzymają na adres e-mail podany  w formularzu zgłoszeniowym potwierdzenie o zakwalifikowaniu wraz ze szczegółowym harmonogramem debaty.

W razie pytań prosimy o kontakt z Moniką Łuczak - tel. 42 203 48 25.


Załączniki:
1.    Formularz zgłoszeniowy
2.    Harmonogram debaty