konferencja logo

Szanowni Państwo,
Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów lokalnych oraz ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie z terenu województwa łódzkiego do udziału w Regionalnej Konferencji Upowszechniającej Model Centrów Usług Społecznych (CUS), która odbędzie się w Łodzi dnia 7 kwietnia 2020 r.

Konferencja będzie poświęcona różnym aspektom tworzenia i funkcjonowania CUS (ramowy program), które zaprezentują eksperci specjalizujący się w problematyce usług społecznych, służb społecznych i współpracy międzysektorowej. Jest ona organizowana wspólnie z Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Skan formularza zgłoszeniowego należy odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 marca 2020 r.

Dokładne miejsce Konferencji zostanie przesłane na wskazany przez Państwa w formularzu adres e-mail, po przeprowadzeniu rekrutacji.

Informacji w przedmiotowej sprawie udziela Pani Anna Adamczewska, Wydział ds. Pomocy i Integracji Społecznej, tel. 42 203 48 25.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń, można zgłosić max 2 osoby z instytucji.